Začni se hýbat (Let´s BEACTIVE)

#BEACTIVE DAY: fitness centra po celé ČR zvou na Den otevřených dveří zdarma!.

26.9. a 28.9.2023 otevře Studio MAJAFit zdarma své brány veřejnosti!

V rámci #BEACTIVE DAY se zapojí do projektu Evropský týden sportu a vy se můžete zúčastnit skupinových lekcí - zdravotní cvičení, cvičení s dětmi 1,5-3 roky, pilates, aerobik, trampolínky, bosu a tabaty, využít Vacu Shape, běžecký pás: od aktivních sportovců po milovníky poklidného body and mind, ale i pro ty, kteří ještě sportu nepřišli na chuť. A to zcela zdarma!

„Naším cílem je motivovat veřejnost, aby začala v září zase cvičit, aby se lidé vrátili do normálních kolejí a aby – stejně jako nastavují kroužky svým dětem – nastavili i sobě pravidelné cvičení. Aby našli sport, který je bude dlouhodobě bavit. Pohyb je základ spokojeného života a fitness sektor dnes nabízí velkou škálu aktivit – od klasické posilovny, přes skupinové lekce, pilates, jógu a nespočet dalších možností. Fitness už totiž dávno není činka, je to především zdraví a zábava,“ říká Jana Havrdová z České komory fitness, která #BEACTIVE DAY zaštiťuje.

„Načasování této akce je ideální, protože na podzim potřebujeme zvyšovat imunitu a nejlepším nástrojem pro ni je právě pravidelný pohyb. Každý z nás by se měl aktivně hýbat a ideálně několikrát týdně zamířit i do fitness centra, kde bude svou kondici zlepšovat pod odborným dohledem a v rámci společenské události, protože právě tou dnes návštěva fitness centra pro mnohé lidi je,“ dodává Jana Havrdová.

Vzhledem k omezenému počtu míst je nutné si místo předem rezervovat na www.majafit.cz

KONTAKT

Kontakt

Recepce

  • Pionýrů 2157, Frýdek-Místek
  • info@majafit.cz
  • tel: 739 201 517

Provozovatel

  • Bc. Dita Jakubowská
  • IČ: 08296120